Blog > Komentarze do wpisu
Powolni i leniwi

Spadło trochę śniegu i jest ślisko. Trzeba zwolnić i dostosować prędkość do warunków. Nie ma juz szybkich w wściekłych, ale pojawiła się nowa grupa kierowców. Dzisiaj miałem przyjemność jechać przerz 25 kilometrów za samochodem, który w porywać rozpędzał się w porywach do jakiś 25 km/h. Niestety ze względu na sporą ilość pojazdów jadących na przeciwko wyprzedzenie było trudne. Żona zrobiła pamiątkowe zdjęcie:

20 km

 

Jakość słaba, no zrobione telefonem. Ja tu naprawdę jadę tak przez 25 km. Nie oczekuję, że każdy będzie Loebem, ale jeżeli ktoś się nie czuje dobrze w takich trudnych warunkach, to niech wybierze komunikację zbiorową, a może niech najpierw potrenuje gdzieś na parkingu i oswoi się z gorszą przyczepnością. To zaprocentuje!

poniedziałek, 29 listopada 2010, tiges_wiz

Polecane wpisy

Komentarze
2010/12/09 14:27:56
Szukam osób, które znają się na motoryzacji a widzę zna się Pan. Jestem w stanie sponsorować malutki serwer wystarczający na prowadzenie takiej strony plus domenę *.com. Co wymagam: w miarę aktywne pisanie o motoryzacji. Strona prowadzona byłaby na silniku WordPress - także nie musisz znać się na programowaniu i jednocześnie posiadasz własną stronę www. Jedyne co bym wymagał to odnośnik do mojej strony oraz przy pisaniu newsa wkomponowanie w treść z odpowiednim anchorem do mojej strony.
Zainteresowany? Zapraszam na e-mail: baranekpl@gazeta.pl